Menu

Dom Jednorodzinny Kazimierz

Cena 559.000 zł

Dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 148 m2. Dom znajduje się w miejscowości Kazimierz położonej w województwie pomorskim, w powiecie puckim. Kazimierz to miejscowość znajdująca się niedaleko Rumi.

Więcej

Dom Bliźniak Kazimierz

Cena 499 000 zł

Dom w zabudowie bliźniaczej. Dom znajduje się w miejscowości Kazimierz położonej w województwie pomorskim, w powiecie puckim. Kazimierz to miejscowość znajdująca się niedaleko Rumi.

Dom w spokojnej, cichej okolicy domów jednorodzinnych. W pobliżu znajduję się przystanek autobusowy.Niewielka odległość od Trójmiasta (ok. 7 km), a także bliskość morza (ok. 6 km) są niewątpliwymi atutami tej lokalizacji.Posiada duży ogród, w którym można spędzać czas podziwiając uroki natury.

Więcej

Dom Bliźniak Rewa

Cena 599,000 zł

Dom w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczony, o powierzchni 235 m2. Zlokalizowany w miejscowości Rewa z asfaltowymi drogami dojazdowymi.

Dom znajduje się w spokojnej, cichej okolicy domów jednorodzinnych. W pobliżu znajduję się przystanek autobusowy, Estakada Kwiatkowskiego, która zapewnia połączenie z Trójmiastem, plaża, oraz Rezerwat przyrody Mechlińskie Łąki. Z okien można podziwiać piękną panoramę zatoki Puckiej.

Więcej
Top