Menu

Mieszkania Rumia ul. Filtrowa

Mieszkania 2-,3-, 4- pokojowe od 36 do 77 m2

Budynek mieszkalny zlokalizowany w Rumi Janowie przy ulicy Filtrowej. W skład budynku wchodzi 38 mieszkań o powierzchniach od 36 do 77m2. Budynek położony jest w cichej, spokojnej okolicy i dobrze skomunikowanej okolicy.

W sąsiedztwie budynku znajduje się liczne sklepy, przychodnia zdrowia, szkoła i przedszkole. W ofercie znajdują się mieszkania 2, 3 i 4- pokojowe.

Więcej

Mieszkania Rumia ul. Sikorskiego

Ostatnie wolne mieszkanie 108 m2

Osiedle Sikorskiego to mieszkania w kameralnym, trzykondygnacyjnym budynku zlokalizowanym w Rumi przy ul. Sikorskiego 5. Budynek znajduje się w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych.

W skład inwestycji wchodzi 6 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 42m2 do 108m2. Do każdego z lokali mieszkalnych przynależy piwnica. Każde z mieszkań znajdujących się na parterze posiada własny ogródek. Lokale znajdujące się na pierwszym piętrze posiadają antresolę, którą można zaprojek..

RUMIA Wyzynna 3

W skład inwestycji wchodzi 9 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 32m2 do 66m2. Do każdego z lokali mieszkalnych przynależy piwnica. Każde z mieszkań znajdujących się na parterze posiada własny ogródek. Podwyższony standard wykonania...

Top