Mieszkania Rumia ul. Żwirki i Wigury

Atuty lokalizacji

Komunikacja

Dobrze rozbudowana sieć komunikacji miejskiej i przystanek autobusowy tuż przy budynku sprawiają, że szybko i komfortowo dostaniemy się do kolejnego węzła komunikacyjnego, dworca PKP/SKM. Stąd szybką koleją miejską SKM w niespełna 30 minut dojedziemy do centrum Gdyni, a w niecałą godzinę do Gdańska. Jednocześnie odległość naszego budynku od dworca to tylko 1200m.  W okolicy budynku przebiega ścieżka rowerowa którą na dworzec dojedziemy w przysłowiowe 5 minut.

Rekreacja

Osoby preferujące aktywny tryb życia, z przyjemnością odnotują fakt, że w niewielkiej odległości od swojego mieszkania znajdą liczne obiekty o charakterze rekracyjnym zarówno dla mniej jak i bardziej zaawansowanych. W odległości około 2,5km od budynku znajduje się jeden z największych w Polsce parków wodnych Aquapark Reda z licznymi atrakcjami wodnymi, ale również strefą Fitness i Squash. Do aktywności fizycznej zachęca również rumski MOSiR ze stadionem, bieżnią i siłownią, znajdujący się około 1km od budynku. W niewielkiej odległości (około 500m) znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Edukacja

W odległości około 600m od budynku znajduje się Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym. W bliskiej odległości znajdują się również Przedszkola Publiczne i Prywatne oraz Punkty Opieki Przedszkolnej. Z całą pewnością nie bedziecie Państwo mieli problemu z wybraniem odpowiedniej placówki edukacyjnej dla swoich dzieci.

Dla dzieci

Dla dzieci polecamy duży plac zabaw zlokalizowany o około 500m. W okolicy placu zabaw znajduje się tor rowerowy tzw. pumptrack. Doskonałym miejscem dla dzieci będzie również świat trampolin Jump City Rumia (około 1,5km) oraz jeden z największych w Polsce parków wodny Aquapark Reda (około 2,5km).

Zakupy

Liczna baza sklepów znajdujących się w okolicach naszego budynku stanowi niezaprzeczalny atut tej inwestycji. Sklepy spożywcze i dyskonty takie jak Biedronka, Lidl czy Żabka są na wyciągnięcie ręki, a Port Rumia z Galerią Handlową i hipermarketem Auchan to tylko 15 minut pieszo i 5 minut samochodem.

Którędy nad morze?

Wystarczy chwila jazdy samochodem aby znaleźć się nad morzem. W 10 minut dojedziesz na molo w Mechelinkach, a w 15 minut dostaniesz się do Rewy. Niespełna 30 minut jazdy samochodem wystarczy, aby dotrzeć do Gdyni na Skwer Kościuszki oraz Plażę Miejską w Śródmieściu. Jeśli lubisz aktywnośc fizyczną to nic nie stoi na przeszkodzie, aby szybko i sprawnie dojechać nad morze również rowerem.

Kredyty

Iwona Smolińska
Ekspert d/s Finansów
ul. Waszyngtona 34/36 pok. 226
81-342 Gdynia
Tel. 664-130-392
E-mail: iwona.smolinska@grupaang.pl

Dane kontaktowe

Deweloper Sierzbud S.C.
ul. Tatrzańska 19
84-230 Rumia
Tel. (58) 671-26-93
Tel. 500-124-039
E-mail: info@sierzpud.pl

Poniedziałek
7:00 - 15:00
Wtorek
7:00 - 15:00
Środa
7:00 - 15:00
Czwartek
7:00 - 15:00
Piątek
7:00 - 15:00
Sobota / Niedziela
Nieczynne

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz Adres:

ul. Tatrzańska 19, 84-230 Rumia

Call Now ButtonZadzwoń teraz