Nowe Mieszkania Rumia

Deweloper Sierzbud Rumia oferuje nowe mieszkania na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Aktualnie w ofercie mieszkania w dwóch lokalizacjach tj. mieszkania Rumia Żwirki i Wigury oraz mieszkania Rumia Katowicka. Zaletą naszych inwestycji jest niska zabudowa, która również dominuje w ich otoczeniu. Oba budynki są kameralne i posiadają odpowiednio IV kondygnacje przy ulicy Żwirki i Wigury oraz V kondygnacji przy ulicy Katowickiej. Inwestycje położone są w dogodnych lokalizacjach, blisko szkół, przedszkoli, sklepów i przystanków komunikacji miejskiej, dzięki której łatwo można dostać się do dworca PKP/SKM.

Mieszkania Rumia
ul. Żwirki i Wigury

Nowa inwestycja mieszkania na sprzedaż Rumia ul. Żwirki i Wigury. Oferta obejmuje mieszkania w kameralnym budynku o niskiej zabudowie, IV kondygnacje z windą. Na sprzedaż mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe od 40,27 do 75,91 m2.

Zobacz więcej

nowe mieszkania rumia janowo

Mieszkania Rumia Janowo
ul. Katowicka

Nowe mieszkania na sprzedaż Rumia Janowo ul. Katowicka. Oferta obejmuje mieszkania w kameralnym budynku V-cio kondygnacyjnym z windą. Na sprzedaż mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe od 41,19 do 74,70 m2.

Zobacz więcej

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz Adres:

ul. Tatrzańska 19, 84-230 Rumia

Call Now ButtonZadzwoń teraz