Nowe Mieszkania Rumia

Deweloper Sierzbud Rumia oferuje nowe mieszkania na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Aktualnie w ofercie mieszkania w dwóch lokalizacjach tj. mieszkania Rumia Kwiatowa oraz Mieszkania Rumia Żwirki i Wigury. Zaletą naszych inwestycji jest niska zabudowa, która również dominuje w ich otoczeniu. Oba budynki są kameralne i posiadają odpowiednio III kondygnacje przy ulicy Kwiatowej oraz IV kondygnacje przy ulicy Żwirki i Wigury. Inwestycje połozone są w dogodnych lokalizacjach, blisko szkół, przedszkoli, sklepów i przystanków komunikacji miejskiej, dzięki której łatwo można dostać się do dworca PKP/SKM.

Mieszkania Rumia
ul. Żwirki i Wigury

Nowa inwestycja miszkania na sprzedaż Rumia ul. Żwirki i Wigury. Oferta obejmuje mieszkania w kameralnym budynku o niskiej zabudowie, IV kondygnacje z windą. Na sprzedaż mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe od 40,27 do 75,91 m2.

Zobacz więcej

Mieszkania Rumia Kwiatowa

Mieszkania Rumia
ul. Kwiatowa 39

Inwestycja zlokalizowana w Rumi przy ul. Kwiatowej 39. Oferta obejmuje mieszkania w kameralnym budynku III - kondygnacyjnym. Na sprzedaż mieszkania 2 i 3 pokojowe o powierzchniach od 31,83 do 69,97 m2.

Zobacz więcej

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz Adres:

ul. Tatrzańska 19, 84-230 Rumia

Call Now ButtonZadzwoń teraz